Hoşgeldiniz,
$ DOLAR → Alış: 3,51 / Satış: 3,53
€ EURO → Alış: 4,18 / Satış: 4,20

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Çevrenizde gelişen olaylara karşın daha sağduyu ile yaklaşmak sizi ruhsal açıdan iyileştirecek. İlişkilerinizin gündemde olacağınız bir gün diyebiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün her şeyi olduğu gibi kabul edin. Aşkta yanlış anlaşılmalara dikkat!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

İlişkilerde yeni sınırlar çizmenin zamanı geldi. Duygularınızı daha iyi yönetebileceğiniz özel bir gün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Ev aile ile ilgili konularda bazı destekler görmek isteyebileceksiniz. Kardeş, yakın arkadaş dostlarınıza finansal yardımlarda bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aşk hayatınızda hızlı gelişmeler günlük rutinlerinizi değiştirebilecek ölçüde fark yaratacak. Sevilme duygusu veya sevme duygusu oldukça yüksek olabilecek.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Sağlığınıza ve beslenme programınıza dikkat etmeniz gereken bazı durumlar oluşabilir. İletişimlerde kıskançlık ve rekabete dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Hızlı gelişen konulardan dolayı yeni kararlar almanız gerekebilir. Gündelik yaşamınızı ve sağlığınızı düzenleyebilecek önemli destekler alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aşkta şüpheler ve bilinmeyenler sizi rahatsız edici bir noktaya taşıyabilir. Sevgide olgunluğun değerini anladığınız zamanlar.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Duygusal gerilimler içerisinde olmamaya özen gösterin. Kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlarda olmak ya da sevdiğiniz dostlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük ve rutin işlerinizde önemli toparlanmalar yaşayacaksınız.Beslenme şekliniz ya da sağlığınız ile ilgilenmek isteyeceğiniz bir gün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Partnerinizle finansal konularda yaşayabileceğiniz anlaşmazlıklara dikkat.İlişkilerinizde daha rahat iletişim kurabileceğiniz bir gün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

İletişiminizde hasass duygular içerisinde olabileceğiniz bir gün.Sevdiklerinie zaman ayırmak için güzel bir gün.Alınganlık yapmayın.